نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی مسکو

۱۴۰۰/۸/۴ - ۱۴۰۰/۸/۷
روسیهمسکو
خواندن
صنایع پتروشیمی روسیه

طبق گزارش نهایی منتشر شده از پایگاه خبری شرکت نمایشگاه‌سازان تاریخ برگزاری اعلام گردید. نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی مسکو از تاریخ ۴ تا ۷ آبان ماه سال ۱۴۰۰ در نمایشگاه بین‌المللی مسکو اجرا می‌شود.

درباره نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی مسکو

نمایشگاه بین‌المللی درباره صنعت شیمی و پلاستیک که جزو صنایع مربوط هستند ارائه خواهد شد. این نمایشگاه به نوبه خود جزو نمایشگاه‌های پیشرو در زمینه محصولات شیمیایی روسیه و به طبع منطقه است. شما ضمن بدو ورود به آن با برندهای بروز، علم شیمی و نیز رهاوردهای صنعتی آشنا می‌شوید. مخترعین، صنعتگران و بازرگانان این صنعت روبرو شده و می‌توانید تبادل محصول نمائید. بهبود و بروزآوری دانش، تجربه و تخصص با شرکت در این دسته از نمایشگاه‌ها امر لازمی است.

اهداف برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی مسکو

شما با حضور در نمایشگاه بین‌المللی مسکو خواهید توانست از علم شیمی و تکنولوژی‌های آن آگاهی پیدا کنید. دستاوردهای مختلف و بروز این علم در صنعت پتروشیمی مطلع شوید. شروع به تبادل اطلاعات با فعالان این عرصه مهم کنید. سپس در زمینه‌های مختلف در مورد مواد شیمیایی، مواد کامپوزیتی، مواد دارویی و غیره تعامل داشته باشید.

ضمناً در حوزه های مختلفی نظیر علم شیمی، مواد شیمیایی، مواد کامپوزیتی، مواد دارویی، فایبرگلاس، صنایع پتروشیمیایی، سوخت، تحقیقات انجام شده و سایر موارد دیگر اطلاعات خوب و مفیدی بدست می‌آورید.

Article Number: 1017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
985 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه