نمایشگاه بین المللی اُیل شو ۲۰۲۳

۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۴۰۲/۲/۳۰
ایرانتهران
خواندن
بیست و هفتمین نمایشگاه نفت و پتروشیمی

نمایشگاه بین المللی اُیل شو ۲۰۲۳ امسال باشکوه‌تر از سالهای قبل برگزار میشود. امسال ۲۷امین دروه از دوره‌های نمایشگاه بین‌المللی حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پذیرای علاقمندان است. همچنین شرکتهای داخلی و خارجی با حضور در این دوره از فرصتهای بسیار عالی آن استفاده مینمایند. امید است امسال شاهد بزرگترین رخداد در حوزه نفت و پتروشیمی باشیم.

درباره ۲۷امین دوره نمایشگاه بین‌المللی اُیل شو ۲۰۲۳

نمایشگاه امسال اُیل شو از دستاوردها و توانمندیهای شرکتهای توانمند در این حوزه رونمایی میکند. علاقمندان، بازرگانان و شرکتهای داخلی و خارجی میتوانند هرچه بیشتر و با کیفیت بهتر به عرضه محصولات خود بپردازند. اُیل شو امسال رویدادی منحصربفرد در زمینه همکاری برای مشارکت در زنجیره تأمین مواد اولیه شیمیایی و پتروشیمی است.

با حضور در نمایشگاه امسال صنعت پتروشیمی میتوانید با شرکتهای تولید و تأمین مواد اولیه شیمیایی، معدنی و کشاورزی نیز آشنا شوید. چرا که بسیاری از مواد اولیه شیمیایی و کودهای کشاورزی حاصل فرایندهای پیچیده در پالایشگاهها و راکتورهای مستقل در کارخانجات فراوری و صنعتی میباشد. این نمایشگاه بستر امنی برای تبادل اطلاعات، فناوری و نوآوریهای بروز در صنعت مواد شیمیایی، پالایشگاهی و پتروشیمی مهیا کرده است. همه روزه شاهد توسعه بازار اقتصادی و مالی صنایع مختلف بویژه در صنعت نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و مواد شیمیایی، معدنی و کشاورزی هستیم. از اینرو بیست و هفتمین دوره از این رویداد تجاری و صنعتی مهم در منطقه خاورمیانه بیانگر نگاهی نو به این صنایع در سطح جهان است.

بیست و هفتمین دوره از دوره‌های نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امسال با شعار “صنعت نفت، تولید فناورانه، مصرف بهینه” رونمایی شد. مجموعاً بیش از ۱۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند. بخشهای مختلفی از جمله شرکتهای بالادستی صنایع نفت و گاز، اکتشاف تا پالیش و تولید، توانمندان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی صنعت گاز، پالایش و پتروشمی میباشند. همچنین پارکهای علم و فناوری، دانش‌بنیانها، استارتاپها، دانشگاهها و سایر شرکتهای مرتبط با صنعت نفت حضور پرنقشی دارند.

ایران از لحاظ داشتن عضویت در سازمان اوپک و تولیدکننده بزرگ نفتی، گازی و پتروشیمی میزبان علاقمندان بین‌المللی و شرکتهای فعال شده است. فعالان منطقه و جهان از دستاوردهای متخصصین و نوآوران بازدید کرده و فرصتهای مناسب بدست می‌آورند.

اهداف نمایشگاه بین‌المللی ایران اُیل شو ۲۰۲۳

 • حضور شرکت‌کنندگان، نمایندگان، علاقمندان، فعالین، بازرگانان و تولیدکنندگان حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
 • رونمایی از دستاوردها و محصولات نوین نخبگان، استارتاپها، شرکتها و کارخانجات فعال
 • عرضه محصولات و مواد اولیه شیمیایی، معدنی، کشاورزی و پتروشیمی
 • گسترش توانمندیهای داخل و خارج، پیشبرد اهداف متعالی اقتصادی
 • تبادل اطلاعات و دانش محصولات و فناوریها با علاقمندان بین‌المللی
 • ایجاد ارتباط قوی و مؤثر با توانمندان و فعالین حوزه‌های این صنعت
 • شناخت بازارهای هدف، سمت و سوی بازار و نتایج آتی آن
 • شناسایی فرصتهای سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری محتمل

شرکت‌کنندگان فعال در دوره بیست و هفتم نمایشگاه

 1. بانک مرکزی روسیه
 2. شرکت پتروشیمی زاگرس در سالن ۳۸B
 3. بانک رفاه کارگران در سالن B44
 4. نفت پارس در سالن ۷

تاریخ و زمان برگزاری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی اُیل شو

نمایشگاه امسال همه‌روزه از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر دایر است. علاقمندان جهت حضور در نمایشگاه باید خود را به محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برسانند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک نمایشگاه مراجعه نمایید.
#سایر نمایشگاه‌ها و رویدادها

Article Number: 3048
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
407 بازدید