نمایشگاه صنایع شیمیایی UK 2022

۱۴۰۱/۲/۲۱ - ۱۴۰۱/۲/۲۲
انگلیسبیرمنگام
خواندن
نمایشگاه بین‌المللی صنایع شیمیایی UK 2022 در انگلستان

نمایشگاه صنایع شیمیایی UK 2022 انگلستان، امسال در ماه مه میلادی برگزار خواهد شد. نمایشگاه صنایع شیمیایی UK برای علاقمندان فرصت مناسبی فراهم کرده است تا با تولیدکنندگان و فعالان صنعت مواد شیمیایی آشنا شوند. همچنین حضور سخنرانان و غرفه‌داران آنها را از اهمیت فناوریها و نوآوری‌های صنعت مواد شیمیایی آگاه می‌نمایند.

توصیف نمایشگاه امسال UK 2022

نمایشگاه UK Expo از سال ۱۹۹۶ تا سال ۲۰۲۰ در تمام دروه‌ها رشد خوبی داشته است. در نمایشگاه امسال UK 2022 طیف وسیعی از متخصصین در هر غرفه حضور خواهند یافت. سخنرانی‌ها و گردهمایی‌های نمایشگاه صنعت مواد شیمیایی UK شنونده‌ها را به خود جلب خواهد کرد. گفتگو و گسترش ارتباطات تولیدکنندگان، بازرگانان مصرف کنندگان مواد شیمیایی، پتروشیمی و پلیمری به بازار جهانی این صنعت رونق بیشتری خواهد بخشید.

توضیحات درباره Chem UK

در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ غرفه‌دار متخصص و بیش از ۱۰۰ سخنران حرفه‌ای حضور خواهند یافت. ارائه‌ها در دو بخش انجام خواهند شد: یکی زنجیره تأمین صنایع شیمیایی و دیگری نمایشگاه مهندسی شیمی، فرآیندها و کارخانه‌جات.

چه افرادی باید از نمایشگاه دیدن کنند؟

  • گروه‌های فراوری مواد شیمیایی: مواد شیمیایی پایه نفتی، آلی، غیر آلی، واسطه‌ها، کودهای شیمیایی و …
  • تأمین‌کنندگان مواد شیمیایی: مواد شیمیایی پایه نفتی، آلی، غیر آلی، واسطه‌ها، کودهای شیمیایی و …
  • گروه‌های تحقیق و توسعه سنتز شیمیایی
  • گروه‌های تولیدکننده و توزیع‌کننده مواد شیمیایی و مهندسان و فرمول‌نویسان: پلیمرها و لاستیک‌های مصنوعی، الیاف، محصولات بهداشتی خانگی و شخصی، چسب‌ها، حلال‌ها، افزودنی‌ها، رنگ‌ و پوشش‌، داروسازی و …
  • حمایت از گروه‌های تأمین مواد شیمیایی بریتانیا: فناوری، کارخانه، تجهیزات، خدمات پشتیبانی تخصصی

نمایشگاه UK Expo

برنامه‌ریزی و اکران مستمر، منظم و بروز نمایشگاه‌های صنایع شیمیایی UK امری بسیار فوق‌العاده است. گروه شیمی UK و گروه‌های محصولات مختلف شیمیایی از تمام دنیا با هم در نمایشگاه حضور دارند. بنابراین گروه‌های مواد شیمیایی با کلاسترهای لایه‌های مختلف صنعت شیمیایی تشکیل یک گروه کامل می‌دهند. نمایشگاه امسال UK Expo موقعیت خوبی برای بازاریابان و غرفه‌‌داران همینطور تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان محصولات شیمیایی ضمن جمع‌آوری اطلاعات صنایع شیمیایی ایجاد می‌نماید.

هدف برگزاری این نمایشگاه

بهترین فرصت برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است تا دستاوردها و اختراعات آن‌ها توسعه و رشد کند.

تاریخ برگزاری روز ۱۱ الی ۱۲ مه ۲۰۲۲ و مکان برگزاری در NEC بیرمنگام انگلستان است. بازدیدکننده‌ها می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.
#سایر نمایشگاه‌ها و رویدادها

Article Number: 1886
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
1401 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه