نمایشگاه بین‌المللی ایرانتکس ۲۰۲۱

۱۴۰۰/۹/۱۴ - ۱۴۰۰/۹/۱۷
ایرانتهران
خواندن
نمایشگاه بین المللی ایرانتکس 2021

نمایشگاه بین‌المللی مواد اولیه و صنعت نساجی تحت عنوان نمایشگاه بین‌المللی ایرانتکس ۲۰۲۱ در تهران آغاز به کار می‌کند. ایرانتکس ۲۰۲۱ در زمینه عرضه و تولید مواد اولیه، ماشین‌آلات، ماشین‌های گلدوزی، منسوجات خانگی و نیز محصولات صنعت نساجی است. این نمایشگاه با هدف آشنا کردن علاقه‌مندان به مواد اولیه و شیمیایی مورد نیاز صنعت نساجی و شرکت‌های مربوطه است.

درباره بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ایرانتکس ۲۰۲۱

رویکرد نمایشگاه ایرانتکس ۲۰۲۱ آشنا کردن مخاطبان با تولیدات و مواد اولیه شیمیایی بروز صنعت نساجی است. بدین صورت که حاضران و علاقمندان محترم از نزدیک با تولیدکنندگان مواد اولیه شیمیایی بیشتر آشنا می‌شوند. نمایشگاه بدلیل داشتن وسعت و فضای بسیار زیاد محیط مناسبی جهت تعاملات بازدیدکنندگان و غرفه‌داران ایجاد کرده است. در این رویداد بین‌المللی شرکت‌های ایرانی از جمله شرکت راک شیمی حضور دارند. شرکت راک شیمی در غرفه ۸۲۲ سالن‌های ۸ و ۹ نمایشگاه بین‌المللی تهران حضور دارد. محصولات این شرکت در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی، نساجی، رنگ و رزین، شوینده، آرایشی بهداشتی، چرم و دباغی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایر مواد اولیه صنایع از جمله بتن و ساختمان، کاشی و سرامیک، حفاری، فولاد، معدن، کشاورزی و نیز صنعت آب هم ارائه می‌شوند. شرکت‌های فعال و پیشرو در حوزه صنعت نساجی با فناوری‌های به‌روز از کشورهای چین، آلمان، ایتالیا، مالزی، ترکیه، بنگلادش و سایر در نمایشگاه ایرانتکس هستند.

اهداف نمایشگاه بین‌المللی ایرانتکس ۲۰۲۱

نمایشگاه داخلی و بین‌المللی ایرانتکس ۲۰۲۱ طی ۴ روز کاری شروع به کار می‌کند. هدف آن ایجاد محیط تجاری وسیع برای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان صنعت نساجی در حوزه مواد اولیه شیمیایی می‌باشد. شرکت‌ها با برقراری تعاملات سازنده و به‌روز با دیگر برندهای تجاری داخلی و بین‌المللی به شبکه‌سازی تجاری می‌پردازند. شرکت‌کنندگان در طول مکالمه و بازدید با غرفه‌‌داران بازار محصولات و تولیدات صنعت رنگ و مواد شیمیایی را رصد می‌کنند. زنجیره تأمین و تولید کالا تقویت و بروز شده و ارتباطات تجاری بین‌المللی برقرار می‌شوند.

ارائه جدیدترین روندهای اطلاع‌رسانی صنعت مواد شیمیایی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه رنگ و نساجی بین بازدیدکنندگان و غرفه‌داران برقرار می‌شود. اهداف نمایشگاه توسعه کسب و کار بین صنعتگران مختلف حوزه تولید و عرضه مواد اولیه شیمیایی با اطلاع از به‌روزترین داده‌ها است.

نمایشگاه بین المللی ایرانتکس 2021

نمایشگاه بین المللی ایرانتکس ۲۰۲۱

اعضای نمایشگاه ایرانتکس ۲۰۲۱

  • انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران (IEOA)
  • انجمن صنفی کارفرمایی غرفه‌سازان تهران (ESBAT)

گروه های کالایی نمایشگاه مواد اولیه شیمیایی و صنایع نساجی تهران

  • مواد اولیه شیمیایی
  • مواد اولیه نساجی
  • تولیدات صنایع نساجی
  • ماشین‌آلات نساجی، چرخ خیاطی، ماشین‌های گلدوزی و دوخت و برش
  • انواع منسوجات خانگی (پارچه‌های پرده‌ای، پارچه‌های رومبلی، حوله، رومیزی، ترمه، کوسن، لوردراپه، پرده و کرکره، سرویس‌های آشپزخانه، حمام و…)
  • انواع کالای خواب (تشک، پتو، روتختی، ملحفه و روبالشی، بالش، لحاف و لوازم و قطعات وابسته)
  • انواع نخ، الیاف، رنگ، مواد تعاونی و انواع مواد اولیه صنایع نساجی، انواع پارچه، پوشاک (زنانه، مردانه، نوزاد و بچه‌گانه) روسری و شال
تاریخ، زمان و مکان برگزاری نمایشگاه ایرانتکس

نمایشگاه بین‌المللی ایرانتکس ۲۰۲۱ در تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ۱۴۰۰ به مدت ۴ روز کاری برگزار می‌شود. طی این مدت نمایشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر روز یکشنبه تا چهارشنبه دایر است. علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران مراجعه به عمل آورند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه شود.

آدرس نمایشگاه

درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش- خیابان سئول به سمت شمال- جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول. این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه است که بهترین دسترسی را به سالن‌های میلاد؛ خلیج فارس و ۳۵، ۳۸، ۴۰ و ۴۱ را دارد.
درب جنوبی : بزرگراه نیایش- خیابان سئول به سمت شمال- انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه- روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب. این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز مشهور است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می‌شود. این درب مجاور سالنهای ۷، ۸، ۹ و ۲۷ می‌باشد.
درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب- بعد از پمپ بنزین- مسیر کنار گذر.
درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک‌وی- پل عابر پیاده نمایشگاه بین‌المللی.
درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی): خیابان یمن- خیابان رشید فضل‌الله.
#سایر نمایشگاه‌ها و رویدادها

Article Number: 1827
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
682 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه