بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت, گاز, پالایش و پتروشیمی

۱۳۹۹/۷/۲۱ - ۱۳۹۹/۷/۲۴
ایرانتهران
خواندن
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

طی گزارش اعلامی پایگاه خبری روابط عمومی وزارت نفت جناب دکتر بیژن زنگنه شامگاه یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ بیان نمود: امسال نمایشگاه صنعت نفت جهش بالایی را تجربه کرده است. ایشان ضمناً اشاره نمود بازدید امسال از بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش- پتروشیمی باعث شد تا این نمایشگاه جهش بسیاری در شرکت‌های دانش‌بنیان به خود ببیند. همچنین خاطرنشان شدند که شرایط حال حاضر موجب پیشرفت این شرکت‌ها شده است.

جناب وزیر با ادامه بحث گفتند که شرکت‌های دانش‌بنیان امسال تولید داشته‌اند و این خود گویای بهتر شدن فعالیت آنها است. در عرصه جهانی هم این نمایشگاه در میان کشورهای نفت‌خیز یکی از زنده‌ترین نمایشگاه‌ها محسوب می‌شود.

این نمایشگاه بین‌المللی با حضور طیف وسیعی از متخصصین و پیشگامان عرصه صنعت نفت و گاز، پالایشگاه و پتروشیمی باعث می‌شود تا با صنعتگران فعال و شرکت‌های مختلف خارجی و داخلی تعامل بیشتری داشته باشند. آنها همچنین می‌توانند از بروزترین دستاوردهای این صنایع و پیشرفت‌های آتی آن آشنا شوند. هدف این نمایشگاه بررسی گسترده نیازهای بازار در جهت رشد و توسعه آن است.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش- پتروشیمی

افراد فعال و نیز مشتاقان این صنعت می‌توانند از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ مهر ۱۳۹۹ در این نمایشگاه که در شهر تهران برگزار می‌شود حضور یابند.

با اکران این نمایشگاه توانایی‌های شرکت‌های داخلی این صنعت مشخص خواهد شد تا هرچه بهتر به ارائه خدمات نوین بپردازند.

حضور همگانی در این نمایشگاه به تعالی هرچه بیشتر و کامل‌تر این صنعت منجر می‌شود. تا با تکیه بر توان داخلی در کنار شرکت‌های خارجی به رشد و توسعه آن کمک کند.

Article Number: 282
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
2891 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه