نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول ۲۰۲۲

۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۸
استانبولترکیه
خواندن
نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش استانبول 2022 ترکیه

اواخر ماه سوم فصل اول سال ۲۰۲۲ میلادی کشور ترکیه میزبان یکی از کاملترین و بروزترین دوره‌های نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول ۲۰۲۲ است. هشتمین دوره از نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول ترکیه (Paint Istanbul & Turk Coat 2022) از ۲۶ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ در نمایشگاه مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM) اکران می‌شود.

توصیف هشتمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش استانبول ۲۰۲۲ ترکیه

صنعت رنگ و پوشش در جهان بطور فزاینده در حال توسعه است. دوره هشتم نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول فرصت مناسبی برای معرفی صنایع مرتبط با تأمین مواد شیمیایی اولیه این صنعت می‌باشد. نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول ترکیه با رویکرد تجاری پیشگام در صنعت رنگ و رزین در سطح جهان است. این دوره از نمایشگاه فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط و تعامل میان تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و مشارکت‌کنندگان فراهم می‌نماید.

اهداف و ویژگی‌های دوره هشتم نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول ۲۰۲۲

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ‌ها و مواد اولیه رنگ، مواد اولیه شیمیایی چسب و ساختمان، جوهر و ایزولاسیون‌ها رویداد تجاری بسیار مهمی است. از رویدادهای برتر صنایع رنگ و رزین، جوهر، پوشش‌های محافظت در جهان و به ویژه در کشورهای اوراسیا است. نمایشگاه‌های بین‌المللی Paint Istanbul و TurkCoat از سال ۲۰۱۴ ادغام شدند. به این ترتیب نمایشگاه‌های رنگ و رزین هر سال به صورت یکپارچه و هماهنگ در استانبول ترکیه برگزار می‌شوند.

نمایشگاه‌های نامبرده شده جامع و کاملترین پلتفرم شبکه‌سازی تجاری در اوراسیا هستند. ادغام صنایع رنگ و پوشش‌های محافظتی برای هم‌افزایی این دو صنعت در ترکیه و اوراسیا انجام شده است.

شرکت‌های مختلفی در حوزه صنایع رنگ، رزین، جوهر، پوشش‌های محافظ و عایق، مواد اولیه شیمیایی و صنعتی گرد هم می‌آیند. تمامی شرکت‌های فعال با هدف تأمین، توزیع، ارتباط و هم‌افزایی با زنجیره‌های تولید، عرضه و فروش در بستری پیشرفته همراه با نوآوری به عرصه تجارت مواد اولیه شیمیایی حضور می‌یابند.

تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول ترکیه ۲۰۲۲

نمایشگاه از تاریخ ۲۶ الی ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ در نمایشگاه بین‌المللی مرکزی شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.
#سایر نمایشگاه‌ها و رویدادها

Article Number: 2086
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Votes)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
842 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه