نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی

۱۴۰۰/۹/۲۳ - ۱۴۰۰/۹/۲۶
ایرانتهران
خواندن
نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

به نقل از پایگاه خبری هفدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته تهران از ۲۳ الی ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته تهران فرصت مناسبی برای تعامل در جهان تبلیغات است.

درباره هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات تهران

نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات یک رویداد معتبر در این حوزه است که هر ساله برگزار می‌شود. نمایشگاه تبلیغات هر سال به منظور آشنایی مراجعان این حوزه با فعالان و سرویس دهندگان این صنعت اکران می‌شود. تبادل اطلاعات فنی، تجاری و بازاریابی جهت آشنایی بیشتر و ایجاد شبکه‌سازی تجاری بین شرکت‌ها برقرار می‌شود.

در نمایشگاه امسال غرفه‌ای برای دورهمی انجمن‌ها و اتحادیه‌های داخلی و خارجی تدارک شده است. نشریات تخصصی و نرم‌افزارهای صنعت تبلیغات نیز رونمایی خواهد شد. شرکت آوین افراز برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات تهران ۱۴۰۰ است.

اهداف نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات تهران

اطلاعات فنی و دانش کافی به همراه تجارت مختلف حوزه‌های تجاری میان بازدیدکنندگان محترم و غرفه‌داران تبادل می‌شود. مشاهده آخرین دستاوردهای مختلف صنعت بازاریابی و تبلیغات به همراه علاقمندی‌های این حوزه از اهداف نمایشگاه است. همچنین شرکت‌ها با حضور خود و داشتن غرفه می‌توانند فرصتهای تجاری خوبی پیشرو داشته باشند. ایجاد پیشرفتهای تجاری ضمن برقراری شبکه‌سازی تجاری B2B از دیگر مزایای حضور در هفدهمین نمایشگاه صنعت تبلیغات و بازاریابی است.

گروه‌ها و غرفه‌داران حوزه تبلیغات و بازاریابی

  • غرفه تبلیغات محیطی، رایانه‌ای و دیجیتال
  • غرفه تبلیغات خدمات، کالاهای تخصصی و عمومی
  • غرفه آژانسهای ویژه تبلیغاتی، مشاوران و مجریان
  • غرفه فناوری اطلاعات (IT)
  • غرفه علائم تبلیغاتی
  • غرفه برندهای تبلیغاتی و تجاری
  • غرفه هدایای تبلیغاتی
  • غرفه سمپلینگ
  • غرفه خدمات سینمایی و عکاسی

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه صنعت تبلیغات و بازاریابی همه روزه از روز سه‌شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۶ آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است. علاقمندان و شرکت‌ها می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر از نمایشگاه بازدید بعمل آورند. آدرس نمایشگاه بین‌المللی تهران بزرگراه چمران به سمت جنوب، بعد از پمپ بنزین، مسیر کنارگذر می‌باشد. مخاطبین گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه فرمائید.
#سایر نمایشگاه‌ها و رویدادها

Article Number: 1873
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
979 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه