همه ما دلال هستیم! مروری بر کتاب واسطه‌گری در اقتصاد

آخرین بروزرسانی در: فروردین ۲۰ام, ۱۴۰۲

خواندن
کتاب واسطه گری در اقتصاد

مروری بر کتاب واسطه‌گری در اقتصاد

واسطه‌ها حذف‌‌شدنی نیستند. اهل هر کسب‌وکاری که باشیم، به نحوی با واسطه‌گران در تعامل هستیم. شاید حتی خود شما یکی از آن‌ها باشید. در هر صورت، روایتی که خانم مارینا کراکوفسکی از دنیای واسطه‌گری ارائه کرده است حتماً برای شما جالب توجه خواهد بود.
در سال ۲۰۱۵، اولین نسخه‌ها از کتاب واسطه‌گری در اقتصاد روانۀ بازار امریکا شد. مارینا کراکوفسکی مؤلف کتاب، پیش از آن نیز سابقه خوبی داشت. او برای نوشتن کتاب واسطه‌گری در اقتصاد، تسلطش بر نویسندگی را با تحقیقات میدانی و آمارهای به دست آمده در اقتصاد آمریکا در هم آمیخت.

کتاب دربارۀ چه چیزی حرف می‌زند؟

این کتاب روی موضوع زیر متمرکز است:
واسطه‌گران و دلالان برعکس تصور خیلی از افراد، نقش مؤثر و مفیدی در ایجاد ارزش و منفعت در زنجیرۀ تأمین کالا و خدمات دارند. نویسنده کوشیده است این ادعا را به‌صورت مستدل ارائه و تشریح کند.

ما ایرانیان از عصر جادۀ ابریشم تا امروز، ما با دلالان و دلالی زیسته‌ایم و بنابراین آشنایی ما با واسطه‌گری سابقه‌ای طولانی دارد.

کتابی ستایش‌شده

کتاب واسطه‌گری در اقتصاد به مزاق بسیاری از صاحبنظران خوش آمده است. از جمله می‌توان به این دو نقل قول اشاره کرد:
پروفسور آدام گالینسکی – استاد مدرسه عالی کسب و کار کلمبیا و یکی از مولفان کتاب دوست و دشمن: کراکوفسکی پرده از حقیقتی بسیار مجذوب کننده برمی‌دارد، همۀ ما دلالیم. با مثال‌هایی جذاب و ترسیمی دقیق نقش وسیع و متنوع دلالان را در جهات مختلف زندگی روزانۀ ما ترسیم می‌کند.

رابرت سیالدینی – استاد ممتاز و بازنشسته روانشناسی و بازاریابی دانشگاه ایالتی آریزونا و مولف کتاب پرفروش روانشناسی تشویق و ترغیب:  کراکوفسکی با آوردن شواهد و استدلال‌های پخته این باور مرا که پیدایش اینترنت به مرگ واسطه‌گری می‌انجامد به کلی رد کرده و از بین برده است.

سفارش کتاب مروری بر کتاب واسطه‌گری در اقتصاد

جهت سفارش کتاب، به شماره واتسپ ۰۹۳۰۴۰۹۶۴۵۴ پیام دهید.

The middleman economy

The middleman economy

 

شماره خبر: 1690
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
2023 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه