بیستمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین، مواد کامپوزیتی و صنعت آبکاری

۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
ایرانتهران
خواندن
بیستمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری 1399

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین، مواد کامپوزیتی و صنعت آبکاری در زمینه‌های مختلف صنعتی منحصر به فرد است. نمایشگاه امسال با هدف تأمین نیاز داخلی کشور و پوشش ۲۰ درصدی واردات مواد اولیه، تکنولوژی و ماشین آلات از خارج کشور برگزار می‌شود.

توصیف نمایشگاه

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع رنگ، رزین و مواد کامپوزیتی بعنوان رویداد علمی- بازرگانی تشکیل می‌شود. این رویداد مهمترین به نوبه خود است. حضور شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان امیدبخش برگزارکنندگان خواهد بود. لیست مشارکت‌کنندگان شامل شرکتهای بازرگانی، چسب و رزین، تولیدکنندگان پودرهای مختلف اعم از معدنی، رنگ و متالورژی می‌باشد. همچنین فعالان صنایع شیمیایی، پلیمر/پلاستیک، آبکاری و نیز مجلات در این نمایشگاه حضور دارند.

صنایع هدف مطرح در نمایشگاه

فناوری‌های نوین در صنعت پوشش‌های صنعتی، نانو پوشش، صنایع رنگ و رزین و صنایع آبکاری (آبکاری فلزات از جمله نیکل، کروم، پلاستیک‌ها و آبکاری به روش فانتاکروم با استفاده از فن‌آوری نانو) می‌باشد. سایر موارد مرتبط نیز عبارتست از تولیدکنندگان و سازندگان مواد، پوشش‌ها و قطعات کامپوزیتی صنعتی، انواع گوناگون چسب‌های عمومی و صنعتی، بسته‌بندی رنگ‌ها و ظروف آن، رنگ‌های پایه آب، گالوانیزه و روکش پتینه.

محل برگزاری نمایشگاه

مکان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین، مواد کامپوزیتی و صنعت آبکاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران از تاریخ ۱۱ تا ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ می‌باشد.

Article Number: 956
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
731 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه