بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی ایران آگروفود ۲۰۲۰

۱۳۹۹/۷/۱۳ - ۱۳۹۹/۷/۱۶
ایرانتهران
خواندن
بیست و هفتمین نمايشگاه بين‌المللی ايران آگروفود 2020 در صنعت کشاورزی

گروه‌های تخصصی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی ایران در گروه کالایی ایران فود، ایران فود تک و ایران آگرو قابل ارزیابی و مشارکت می‌باشند. گروه ایران فود شامل صنایع تبدیلی و مرتبط، فرآورده‌ها و محصولات متنوع غذایی است. ایران فود تک فناوری‌های صنعت غذا، لوازم جانبی و بسته‌بندی‌ها و نیز تجهیزات صنایع مرتبط را دارا می‌باشد. ایران آگرو صنایع مربوط به کشاورزی نظیر کودهای کشاورزی، ماشین‌آلات و وسایل مرتبط و سیستم‌های آبیاری را شامل می‌شود. کسب و کارهای نوپا در زمینه ماشین‌آلات مربوط به صنعت کشاورزی و غذایی فعال در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی ایران هستند.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی ایران

بیست و هفتمین دوره از نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران آگروفود ۲۰۲۰ از تاریخ روز یکشنبه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۹ لغایت چهارشنبه ۱۶ همین ماه برگزار می‌شود. مکان برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران است. زمان بازدید نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۸ بعد از ظهر می‌باشد. شرکت پالار سامانه در بیست و هفتمین سال متوالی مسئول برگزاری آن خواهد شد.

شرایط و نحوه حضور علاقمندان در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی

قابل توجه تمامی علاقمندان و فعالان گرامی به مشارکت و همکاری در نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود ۲۰۲۰، قابل ذکر است با توجه به یادآوری‌های مکرر این نمایشگاه مختص متخصصین مربوطه در زمینه صنایع تبدیلی غذایی، بسته‌بندی‌های غذایی، ماشین‌آلات کشاورزی و نیز صنایع مرتبط می‌باشد. متخصصین علاقمند و واجد شرایط می‌توانند از طریق دانلود فرم کارت دعوت الکترونیکی در زیر آنرا تکمیل نموده و سپس به تعداد نیاز پرینت آن را تهیه نموده و با مراجعه به تعاونی کارکنان شرکت سهامی نمایشگاهها که در مکان دائمی نمایشگاه‌ها قرار دارد اقدام به دریافت و خرید بلیط دعوت متخصصین نمایند. بایستی حتماً مهر این شرکت کنار آن زده شده باشد. در ضمن تمامی موارد بهداشتی باید بطور کامل رعایت شود.

Article Number: 290
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
3552 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه