چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست

۱۳۹۹/۸/۲۴ - ۱۳۹۹/۸/۲۷
ایرانتهران
خواندن
چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست

نکاتی درباره چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در زمان شیوع کرونا

بنا به درخواست مدیر این نمایشگاه لازم است همگان در آغاز آن حضور یابند؛ چرا که حتی اهمیت آن از نمایشگاه چاینا پلاس که آن هم در این زمینه است بیشتر خواهد بود؟!
طبق گزارشی از صنایع پلاستیک ایران، و اعلام مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست علاقمندان جهت ثبت نام در نمایشگاه می‌توانند از ۲۵ شهریور ماه اقدام کنند. همچنین ایشان خاطرنشان کرد: نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست یک رویداد ارزشمند در صنعت پتروشیمی است که از تاریخ ۲۴ الی ۲۷ آبان ماه ضمن رعایل کامل موارد بهداشتی برگزار می‌شود.

ایوب بنوی بیان نمود از لحاظ همزمانی ایران پلاست چهاردهم با انتشار ویروس کرونا در سطح کشور، این دوره از لحاظ تخصصی و محتوایی پربارتر و غنی‌تر از سنوات گذشته انجام می‌شود. همچنین از ثبت‌نام  متقاضیان در آدرس iranplast.ir پیش‌ثبت‌نام نمایشگاه ایران پلاست صورت می‌گیرد.

به نقل از ایوب بنوی همزمانی نمایشگاه ایران پلاست در سال جاری با افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی‌ها تا مقدار ۱۰۰ میلیون تن تا اواخر سال ۱۴۰۰ می‌تواند مسیر را برای توسعه روزافزون بازارهای داخلی تولیدات پتروشیمی و بهبود و پیشرفت زنجیره تکمیلی صنایع پتروشیمی هرچه بیشتر هموار کند.

نمایشگاه ایران پلاست با نگرش به کسب و کار جهانی در ۴ دسته مختلف شامل مواد تأمینی، دستگاه‌ها، محصول ساخته و نیم‌ساخت و نیز خدماتی فنی و مهندسی آغاز به کار می‌کند.

شعار این نمایشگاه کسب و کار جهانی است.

نمایشگاه صنعت پلاستیک به عنوان بزرگترین رویداد صنایع پلاستیک در خاورمیانه است که از هر لحاظ قصد بهبود صنایع مربوط به تولید پلاستیک داخل و ورود آن به بازار جهانی را دارد.

Article Number: 238
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز)
در حال بارگیری ...
0 دیدگاه
3708 بازدید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه